Dev Ortaklıklar: Binance’daki Bu 2 Altcoin Önemli Hamleler Yaptı!

Kripto para piyasasında şimdilik karamsar bir hava olsa da atılım haberleri gelmeye devam ediyor. Bu gelişmeler de kripto dünyasının kabul görmesi açısından önem taşıyor. Kurduğu ortaklıklarla gündeme gelen altcoin projesi Algorand, bu sefer bir fon başlatmak için CDP Venture Capital ve Microsoft ile birlikte çalışacak. Bir başka yerde ise Polkadot, Lionel Messi’nin takımı Inter Miami ile bir anlaşmanın peşinde!

Algorand (ALGO), Microsoft ve CDP ortaklığı fon başlatıyor!

CDP Venture Capital, Microsoft ve Algorand ile işbirliğine gidiyor. Taraflar, bu ortaklık kapsamında Frontech Accelerator adlı yeni bir yatırım fonu başlatacaklar. 7 milyon dolarlık fon, yapay zeka (AI), Web3 ve metaverse projelerine odaklanacak. Ayrıca, gelecekte fon miktarını artırma potansiyeline sahip olacak.

Algorand ve Microsoft, yapay zekanın işletmeler tarafından benimsenmesini teşvik etmeyi amaçlayan AI LAB programı aracılığıyla fonu destekleyecek. CDP Venture Capital CEO’su ve genel müdürü Agostino Scornajenchi, yapay zekanın, özellikle de üretken yapay zekanın, önümüzdeki on yıllarda internetin gelişimine benzer şekilde tüm pazarlarda devrim yaratabilecek dönüştürücü bir teknoloji olacağını belirtti. İtalya bu alanda çok önemli bir rol oynamaya, rekabet gücünü geri kazanmaya hazırlanıyor. Bu bağlamda, gelecek vaat eden potansiyele sahip projeleri destekliyor.

Bu altcoin, Inter Miami ile sponsorluk anlaşmasının peşinde!

Altcoin projesi Polkadot’un topluluğu, sporla ilgili bir dizi pazarlama hamlesi yaptı. Topluluk, bu hamleleriyle Blockchain’in popülerliğini artırmayı amaçlıyor. Şimdi de Lionel Messi’nin Inter Miami Futbol Kulübü ile 8.8 milyon dolarlık önemli bir sponsorluk fırsatını araştırıyorlar. Bu hamle, Polkadot ekosisteminin yeteneklerini stratejik olarak sergilemeyi hedefliyor. Bunun için de futbol kulübünün geniş küresel erişiminden ve teşhirinden yararlanmayı amaçlıyor.

Ayrıca, Polkadot topluluğunun sporla ilgili pazarlama çabaları aracılığıyla Blockchain ağının görünürlüğünü kripto endüstrisinin ötesine taşımaya yönelik en son stratejik çabasını temsil ediyor.

Teklif antrenman forması sponsorluğunu içeriyor!

Teklife göre, sponsorluk 2024 ve 2025 sezonlarını kapsayacak. Ayrıca, Inter Miami antrenman kitlerinde altcoin projesinin markasını içerecek. Bu bağlamda teklifte şu hususlar yer alıyor:

Antrenman kiti sponsorlukları, birinci sınıf futbol kulübü sponsorluk envanterinin en çok aranan varlıklarından biri haline geldi. Bunun nedeni, taraftarların dijital kanallardaki içeriği tüketme biçimi. Bu içeriğin çoğu antrenman sahasından ve taraftarlara sahne arkasına 7/24, her zaman açık içeriğe erişim sağlar.

Kriptokoin.com’dan takip ettiğiniz üzere, altcoin projelerinin spor kulüpleriyle sponsorluk anlaşmaları yeni değil. Teklifin kabulü halinde Polkadot, futbol takımlarının antrenman formalarını destekleyen kripto paralarla ilgili firmalar arasına katılacak. İngiltere Premier Ligi’nde kripto borsası OKX’in Manchester City ile 20 milyon sterlinlik bir anlaşması var. Ayrıca, Blockchain ağı Tezos da Manchester United ile sponsorluk anlaşmasına sahip. Bu arada, topluluk oylamasında oyların yaklaşık %70’inin girişimi destekliyor. Bu da teklif için güçlü bir desteğe işaret ediyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x