A Milli Futbol Takımı’nda Montella’nın yardımcıları belli oldu

Vincenzo Montella’nın A Milli Futbol Takımı Teknik Direktörlüğü görevine getirilmesinin ardından, İtalyan çalıştırıcının yardımcılıklarını yapacak isimler de belirlendi.

Futbol Federasyonu’ndan yapılan açıklamaya göre; Montella’nın yardımcılıklarını, teknik direktörlük kariyerinin başlangıcından itibaren kendisiyle birlikte çalışmakta olan Daniele Russo ile A Millî Takımımızın 2003 FIFA Konfederasyonlar Kupası’nda üçüncülüğü elde eden kadrosunda yer alan Selçuk Şahin yapacak.

Teknik heyette Massimo Crivellaro ve Okan Aydıner analiz antrenörü, Pierpaolo Polino ve Vural Durmuş ise atletik performans antrenörü olarak görev alacak. Yukatel Adana Demirspor’dan Ozan Özerkan ile Eyüpspor’dan Emrah Karakovan ise millî maç dönemlerinde A Millî Takım’da kaleci antrenörü olarak görevlendirilecek.

BELÖZOĞLU’NUN YARDIMCISIYDI

Selçuk Şahin son olarak RAMS Başakşehir’de Emre Belözoğlu’nun yardımcısı olarak görev yapıyordu. MKE Ankaragücü’nde göreve başlayan Emre Belözoğlu’nun, Ankara’ya götürdüğü 8 kişilik ekipte Selçuk Şahin ismi yer almamıştı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x