Milyonlarca Doları Buhar Olan Arda Turan İlk Kez Konuştu, Dostlarına ‘Vefa’ Göndermesi Yaptı!

Milyonlarca dolarlık fon vurgununda en çok para kaybeden isimlerin başında gelen Arda Turan, sessizliğini bozdu.

Türkiye’nin konuştuğu ‘Fatih Terim Fonu’ skandalıyla ilgili Arda Turan’dan ilk açıklama geldi.

DenizBank’ta şube müdürü olan Seçil Erzan isimli bir kadın, aralarında Arda Turan, Emre Belözoğlu ve Selçuk İnan gibi ünlü futbol adamlarınında bulunduğu onlarca kişiyi yüksek getirili fon vaadiyle 44 milyon dolara yakın dolandırmıştı.  Arda Turan, kamuoyunda ‘Fatih Terim Fonu’ olarak bilinen ve yargıya taşınan dosyada 7.5 milyon dolarla en fazla para kaybeden isim.

Arda Turan ilk açıklamasında fon işlerinden anlamadığını ve işin içinde güvenilir insanlar olduğu için parayı Seçil Erzan’a teslim ettiğini dile getirdi.

Hakkındaki “kara para” iddialarına da sert çıkan Arda Turan şöyle devam etti: “Ne kara parası, ben 600 maç oynadım. 100’ün üstünde milli takım forması giydim. Dolandırıldığım para servetimin 6’da 1’i bile değil.”

ODA TV’nin aktardığına göre, parayı banka içinde elden teslim ettiğini de belirten Turan, “Kameraları da kapatmış kadın. O nedenle bankanın içinde para verdiğim görüntüler yok.” dedi.

Arda Turan sözlerini şöyle noktaladı: “Tek üzüldüğüm şeyse kimsenin arayıp sormaması, geçmiş olsun dememesi. Bu ülkede başarılı olunca insanların sürekli aşağıya çekmeye çalışması çok üzücü.”

Peki siz bu konuda ne düşünüyorsunuz? Buyrun yorumlara ⬇️

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x